SS IP TV'de Sinevizyon kanalları

ebuhasan (30) 4 yıl önce sordu

Sinevizyon kanallarını gördüm. hani kapatılmıştı? Halen yayın yapıyor, hemde yeni filmler gördüm, doğru mu? Kanal isminde FilmBox yazıyor, tıklayınca Sinevizyon çıkıyor. Bilgisi olan var mı? Yani, Sinevizyon kanalları yayın yapıyor mu?

Toplam 1 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

Normalde o tarz kanallar kaçak yayın yapıyolar ve her zama frenkans bilgileri degişiyor.

ebuhasan 4 yıl önce

Aslında merak ettiğim şey sinevizyon kanallarının yayın yapıp yapmadığıydı.

krsn 4 yıl önce

en son bildigim kadarıyla ücretli servislere geçiş yapıldı..