Stamplive Sorunu

melisadeveli (5) 9 yıl önce sordu

Chrome'da sorun yaşamaya başladım. Hangi siteye girersem gireyim bir kaç saniye sonra stamplive.com adlı bi siteye bağlayıp o site açılmadan bahis veya müstehcen içerikli farklı farklı sitelere yönlendiriliyorum. Ama hepsinden önce mutlaka stamplive.com'a bağlıyor. Bunu yazarken bile 40 kere bağlanmasın diye yönlendirmeden çıkmak zorunda kaldım. Uzantılarda sorun yok Malwarebytes'i de denedim hiç bir değişiklik olmadı.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Bir uzantı veya zararlı bir yazılım çalışmıyorsa Adsl modeminiz eski model ve güvenlik açığı var demektir.

Misfortune Cookie güvenlik açığı nedir? llinkini kontrol eder misiniz? Modeminiz güvenlik açığı olan modemler listesinde var mı?

Listedeyseniz zaten neler yapabilecekleriniz yukarıdaki linkte yazıyor.

Listede yoksa modeminizin marka modeli ile yüklü program listenizi yollarsanız daha fazla yardımcı olmaya çalışırız.

melisadeveli (5) 9 yıl önce cevapladı

Model air 5341 güvenlik açığımolan modemler arasında göremedim ve yabancı dizileri bölüm bölüm indiriyordum sonra bu sorunu yaşamaya başladım