standart vga grafik bağdaştırıcısı driver ?

pdr50 (15) 7 yıl önce sordu

windows 7 32 bit bilgisayarımda ekran kartı olmadığından anakartın kendi ekran kartını kullanıyorum driverlarını nasıl indirebilirim. bluestacks yüklediğimde error 25000 hatası alıyorum.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Eğer anakarınız üzerinde bir onboard olarak bulunan bir ekran kartına sahipseniz, bu sürücüler genelde anakart üreticiniz tarafından sağlanırlar.

Anakart modelinizi AIDA64 gibi programlar yardımı ile bulun veya bilgisayarınızın kapağını sökerek anakart üzerinde model numarasını bulabilirsiniz.Ardından anakart modelini google aratarak üreticinin sitesine gidin.Oradan Sürücü(Driver) seçeneklerinden işletim sisteminize uygun olan VGA(Ekran kartı) sürücüsünü bulun ve yükleyin.