Steam 0 Kb/s Indirme Sorunu

furkanceyln47 (1) 6 yıl önce sordu

Steamdan oyun indirmeye çalıştığımda 0 kb/s oluyor 5 10 dakika sonra 3 mb/s 4 mb/s oluyor sonra tekrar 0 kb/s ne yapmam gerekiyor?

(İndirme Bölgesini değiştirme,İndirme Önbelleğini temizleme,Adwcleaner kullan gibi şeyler demeyeniz lütfen çünkü denedim fakat hala sorun devam ediyor)

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kaldırıp tekrar yüklediniz mi?

furkanceyln47 (1) 6 yıl önce cevapladı

Evet,Hala sorun devam etmekte ilk defa böyle yapıyor uplay gibi diğer platformlarda denediğimde sıkıntı yaşamadım

omercik 6 yıl önce

İndirme ayarlarını bi kontrol etseniz. Orada anormal olan, yapılmaması gereken bir değişiklik varsa onları kurcalayın.