Steam'a para nasıl yatırılır.

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Türkiye İş Bankası banka kartım fakat kredi kartı değil yani (kredi kullanmadım hiçbir zaman.) Şuan kartımda 100TL var. Steam hesabıma 100TL den 35TL sini eklemek istiyorum ne yapmalıyım ?

-Teşekkür Ederim..

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Steam uygulamasını açtıktan sonra sağ üst kısımda kullanıcı isminin olduğu yere tıkla ve ardından " Cüzdanımı Görüntüle " seçeneğini tıklayarak aç.

Gelen ekranda yatırmak istediğin para miktarını seçerek " Para Ekle " butonuna bas.

Daha sonra ödeme ekranı gelecek burada sana uygun olan kartı seçip devam et butonuna basacaksın. ( Senin İş Bankası Kartı için ; ödeme yöntemi bölümünden İş Baknası ( BoaCompra ) seçmelisin. )

Aşağıdaki onay kutucuğunu işaretleyip " BoaCompra'ya Devam Et " butonuna basacaksın.

BoaCompra'ya Devam Et dedikten sonra ayrı bir steam penceresi açılacak ; buraya kart bilgilerini girip para yatırma işlemini tamamlarsın.

darkcrak 4 yıl önce

Ek olarak steam'a 10 TL den aşağı para yükleyemiyorsun kod vs yoksa sende @lucas77