Steam Day of infamy disk yazma hatası

kaanpasa (5) 6 yıl önce sordu

Merhaba ben steamdan Day of infamy aldım ama kurduğumda eksik dosya ayrıcalıkları hatası aldım sonra silip tekrar kurduğumda bu hatayı aldım lütfen yardım edermisiniz. resmin linkini attım: https://i.hizliresim.com/ZOrq2Z.png

Toplam 2 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Oyunu Silmeseydin dosyaları kontrol ederdin sorunu karşılardı muhtamelen ama attıgın link resim acılmıyor..

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Muhtemelen indirirken eksik inmiştir, internet kesilmiştir. Yeniden yüklemeyi dene. olmassa STEAM DESTEĞE başvur.