Steam de Oyun oynarken bilgisayar reset atıyor

altugy (1) 8 yıl önce sordu

SADECE Steam de oyun oynarken (örn: Europa Universalis 4 ve CS:GO ) Bilgsayar oyunun ortasında reset atıyor. Oyun Önbelliğini doğruladığımda her zaman 1 hata var ve düzeltildi deniyor. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Fanlar yetersiz ve Termal Macun ile ilgili olabileceğini düşünüyorum ama oyun önbelleğini doğruladığımda 1 hata almam kafamı karıştırıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN!

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

oyunlar herzaman için bilgisayarı yorar CPU ve bellek aşırı çalıştığı için reset atabilir

oyun oynarken başka açık uygulamaları kapatırsanız en azından bilgisayar gücünü sadece oyunda kullanırsın

bilgisayar altına konan soğutculardan alın yinede ısınmasını önler

reset atma durumunda iken aşağıda resimde tarifimi uygulayın

ekran alt cubuğuna sağtuş yapın görev yöneticisini açın

altugy (1) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisyar ısındığı için kapanmıyor hatta pc kapandığında soğuk oluyor.