Steam'in oyunu ilk defa çalıştırdığında yüklediği programlar nasıl engellenir?

chreus (5) 8 yıl önce sordu

Merhaba, Steam'de bir oyun yükledikten sonra ilk defa çalıştıracağımız zaman bir takım program yüklüyor. Ben ise bu programların yüklenmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

ataberkthepro (99) 8 yıl önce cevapladı

Hiçbirşey yapamazsınız o programlar oyunun çalışmasını sağlayan programlar. Eğer başarsanız bile dll hataları verebilir yada oyun hiç açılmayabilir

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Arkadaşımızında dediği gibi oyunun stabil bir şekilde çalışması için gerekli yazılımlar, kütüphaneler vb. yüklenmek zorundadır. Bu yazılımların bilgisayarınıza olumsuz bir etkisi kesinlikle yoktur.