Steam Rocket League başlamıyor

rialx (22) 3 yıl önce sordu

Steam Rocket League başlat tuşuna basıyorum sonra çalışıyor diyip sonra tekrar başlat tuşu gelip oyun başlamıyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

İşe yarayabilecek çözümler;

2 - )   My Games klasöründe ki Rocket League dosyasını silip steam'den dosya bütünlüğünü doğrula.

STEAM > Kütüphane > Rocket League > Sağ tık özellikler > Yerel Dosyalar > Dosya Bütünlüğünü doğrula.

2 - ) Başlangıç kodu ekle.
Oyuna kütüphaneden sağ tıkla özellikler seçeneğine tıkladıktan sonra " -force-d3d9 " yaz.

3 - ) Kütüphane den oyuna sağ tıkla, Yerel dosyalar kısmından yerel dosyalara göz at seçeneğine tıkla ve oyunu dosya konumundan " YÖNETİCİ OLARAK " çalıştır.

rialx 3 yıl önce

teşekkür ederim