Steam Siyah ekran ve arkadaş ve sohbete girilmiyor

alibaran21 (25) 3 yıl önce sordu

10 dk önce bilgisayarımı açtım açtığım gibi steam açıldı açıldığında kütüphaneye tıkladığımda ekran siyah bir şekilde kaldı arkadaşlar ve sohbetede girilmiyor bu hatadan sonra ve ekran sürekli siyah kalıyor ekran sanki sürekli kendini yeniliyor sanki sürekli f5 basılı kalmış gibi

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Steam'ı denetim masasından kaldır ve tekrardan indir sorunun düzelecektir eğer düzeltmez ise başka çözümler arayacağım

alibaran21 3 yıl önce

Olmadı hocam

darkcrak 3 yıl önce

Antivirüs programı kullanıyor musun @alibaran21

alibaran21 3 yıl önce

evet esed nod32

darkcrak 3 yıl önce

Antivirüs programını kaldır ve ardından'da steam'ı kaldır tekrardan kur. @alibaran21

alibaran21 3 yıl önce

Hayır bu da olmadı

darkcrak 3 yıl önce

🤔 Bilgisyarın güncel mi @alibaran21

alibaran21 3 yıl önce

Evet ama bilgisiyarı yeniden başlattıktan sonra oldu o saate kadar hiç bir sıkıntısı yoktu

alibaran21 3 yıl önce

https://vimeo.com/437645595 hocam tam olarak şu ekran görüntüsündeki gibi oluyor

darkcrak 3 yıl önce

Temiz ön yükleme yapar mısın @alibaran21

alibaran21 3 yıl önce

olmadı hocam gene aynı hocam peki bir anda bu olay oldu peki ileri bi zaman da kendi kendine geçe bilirmi

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sistemi yeniden başlat ve modemi kapatıp aç, sorunun yüksek ihtimal çözülecektir.

alibaran21 3 yıl önce

Hocam denedim aynı hatayı veriyor