Steam "yüklenirken bir hata oluştu" sorunu

ghost35official (1) 5 yıl önce sordu

Steam "(Bir oyun ismi)yüklenirken bir hata oluştu(bağlantı kesildi)" hatası alıyorum birkaç gündür.Yardım edebilecek biri var mı?

darkcrak 5 yıl önce

Oyunun adı ne? Diğer oyunlarda da böyle sorun var mı? ayrıca bu hatanın fotoğrafını koyar mısın

ghost35official 5 yıl önce

Her oyunda oluyor kanka.Şimdi o sorunu bir şekilde hallettim ama şimdi de indirme hızını 0 bytes gösteriyor.Sadece atölyeden indirme yapabiliyorum.

Toplam 2 cevap

ghost35official (1) 5 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar çok saçma bir şekilde atöyle içeriği iniyor.Sadece oyunlar inmiyor 0 bytes gösteriyor indirme hızını

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1.Çözüm:

Daha önceden @hakan bu konu ile ilgili bir çözüm paylaşmışdı dilersen bu link'den gide bilirsin.

Hakan'ın yazdığı çözüm yöntemi:

  1. İndirme işlemini durdurun.
  2. Steam > Ayarlara gidin.
  3. İndirmeler'e tıklayın.
  4. İndirme bölgesini farklı bir ülke seçin.
  5. İndirme işlemini yeniden başlatın.

2.Çözüm:

  1. Steam'ı aç
  2. Steam'ı açtıkdan sonra Windows+R tuşlarına ayn anda bas
  3. Windows+R tuşlarına basılı durdukdan sonra karşına çalıştır penceresi gelecek ve " steam://flushconfig " tırnak içindeki kodu oraya yapıştır ve enter tuşuna bas
  4. Sonra steam dan sana Tamam veya İptal ekranı gelecek Tamam'a bas

Bu yöntem ile Steam'daki ön belleğin temizlenecektir.

darkcrak 5 yıl önce

@ghost35official sorun düzelmez ise bana yaz

ghost35official 5 yıl önce

Olmadı :(