STOP: 0X0000000A kodlu mavi ekran hatası nasıl çözülür?

treajen (43) 2 yıl önce sordu

Kuzenimin bilgisayarı açıldıktan bi 20-30 dk sonra böyle bir mavi ekran verip kapanıyor sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 2 yıl önce cevapladı

Minidump dosyasını at.

treajen 2 yıl önce

İstedim dosyaları bana atınca buraya atarım hemen.

hydra 2 yıl önce

tamamdır @treajen

treajen 2 yıl önce

Evet söyledim fakat Windows klasöründe Minidump diye bir klasör bulunmuyor. Başlangıç ve kurtarma ayarlarından baktığında %SystemRoot%\MEMORY.DMP yazıyor ama yok nedense.

hydra 2 yıl önce

Memtest ile belleklere test uygulasın. Çift slot varsa tek tek denesin normal kullanımda sorun oluyor mu diye. Ardından memtest yapsın. Bunu yap sonra tekrar geri dönüş yap bana, diğer adımları da söyleyeyim. @treajen

treajen 2 yıl önce

Tamamdır çok teşekkürler denemesini söyleyeceğim.