Stop/Djvu(Online) Fidye virüsü nasıl çözülür? Dosyalarımı nasıl kurtarabilirim?

blade1 (1) 2 yıl önce sordu

Merhaba bilgisayarıma fidye virüsü bulaştı. Gönderilen dosyada "datarestore@iran.ir" mail adresi vardı bunu arattım stop/djvu türüymüş ve online olduğunu öğrendim. Dosyaları kurtarma imkanı var mı yoksa tamamen gitti mi dosyalar? Şimdiden teşekkürler.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Dosyanın uzantısı önemli. Şifrelenen dosyaların uzantısı ne oldu? Uzantıyı yazarsan çözümü var mı yok mu söyleyebilirim.