SuperSu "Su Kodlaması Yok" hatası nasıl çözülür? Root yüledim ama düzeltemedim

evo16 (5) 7 yıl önce sordu

Telefonumu obin ile daha yeni rootladım ve Supersu uygulamasını acarken 'su kodlaması yok su bunu yukleyemiyor 'hatasiyla karsilastim ne yapmam lazim bu soruyu sormustum fakat aciklayici bir cevap alamadim

Toplam 1 cevap

murhan47 (4) 7 yıl önce cevapladı

1. Eğer rom attıysan, romda sıkıntı olabilir. Romu portlayan kişi ile iletişime geçebilirsin.

2. Stock romda isen Kingo ROOT adlı programla tekrar root at. Programın kendi yöneticisi var supersu yu kaldırabilirsin.

3. Telefon modelin samsung olsa gerek ama tam model yazman daha iyi cevaplar almanı sağlar.