Süreklediğim veya taşıdığım klasör ve dosyaların ekranda izi kalıyor

ertugrul0903 (1) 8 yıl önce sordu

Süreklediğim veya taşıdığım klasör ve dosyaların ekranda izi kalıyor.

Windows 8.1 pro kullanıyorum. Masaüstünde bir doyay ısürüklediğimde sanki aynı adda ikinci bir klasör varmış gibi arkada izi kalıyor.

Bu sorunu nasıl düzeltirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Ekran kartı sürücüsünü kaldır ve güncel sürücü ile yeniden yükle.

Bu çözüm olmazsa belirttiğin problem öncesi bir geri alma noktasına sistemi geri yükle.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

onur79 (1) 8 yıl önce cevapladı

ctrl tuşu basılı  kalmış olabir kardeşim