Sürekli WhatsApp durduruldu yazısı alıyorum, buna acil çözüm gerekli.

ilaydakyol (1) 5 yıl önce sordu

Telefonum HTC desire 626ph sürekli WhatsApp durduruldu yazısı alıyorum. Sayfada ki çözümlerin hepsini denedim defalarca bir işe yaramadı ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WhatsApp durduruldu hatasıyla alakalı bütün çözüm önerilerini denemişsiniz. O zaman size önerebileceğim tek şey GBWhatsApp uygulamasını kullanmanız.

GBWhatsApp tıpkı normal WhatsApp gibi, sadece birkaç ek özellikle donatılmış bir sürüm.

GBWhatsApp indir linkine tıklayarak indirip kullanabilirsiniz.