Süresiz ekran kaydı yapan program önerisi

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

Pc de sürekli ekran videosu kaydı yapabilen bir programa ihtiyacım var. Böyle bir program var mı? Varsa adı nedir?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Benim de eskiden kullandığım 1 tene program vardı Camstudio diye umarım işine yarar bu program

Ayrıca youtuberlerin de kullandığı OBS Studio programını da önere bilirim kullanımı biraz zor olsa da internetten kullanım videosu izleyerek kullanımını öğrene bilirsin

veysi2023 5 yıl önce

pro sürümünü almaya gerek yok değil mi, geçenlerde bir tane program indirmiştim ücretsiz sürümü 3 dk çekim yapabiliyordu

darkcrak 5 yıl önce

Dene pro isterse crack yaparsın @veysi2023

veysi2023 5 yıl önce

anladım, teşekkürler