Sürücü kökündeki dosyalar nedir?

gharstall (1) 5 yıl önce sordu

Sürücü. Kökünde tam 781 gb dosya gözüküyor ne oldugunu bilmiyorum ve bilgisayarı sıfırladıktan sonra böyle oldu silsem ne olur ve nasıl silerim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Tam olarak nerede gözüküyor anlayamadım. Ekran resmi atabilir misin?

Disk Temizleme aracını çalıştırarak bir de kontrol edebilir misin? Detaylı anlatım burada mevcut: Disk Temizleme'yi kullanarak sabit diskteki gereksiz dosyaları nasıl silebilirim?

gharstall 5 yıl önce

Ya şu anda ekran görüntüsü atama ama anlatım windows 10 kullanıyom ayarlardan sisteme giriyorum depolama bu bilgisayar sonra diğere tıklayınca sürücü kökündeki dosyalar 779 gb diyor

omercik 5 yıl önce

Konuya bir ekleme yaptım duruma göre sana tavsiye vereceğim @gharstall

gharstall 5 yıl önce

Yardımın için teşşekkürler kardeşim hallettim virüsmüş 700 gb

omercik 5 yıl önce

Tam olarak neler yaptığını da anlatırsan güzel olur. Böylece bu konuyu daha sonra görecek olanlara fayda sağlamış olursun :) @gharstall

gharstall 5 yıl önce

Virüs dosyaların içinde kendini gizlemiş farkedemedim ben bi abim var bilgisayar programcısı teamwiever diye uygulama var ordan kontorolü aldı virüsü bulup sildi böyle yani

omercik 5 yıl önce

Anladım peki o zaman hayırlı olsun @gharstall

gharstall 5 yıl önce

Saol abi farurhenho

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

781 GB virüs olmaz. Abin seni korkutmak için demiştir. Ekran görüntüsü yollasaydın ne olduğu konusunda bilgi verebilirdik.