Sürücüleri güncellemeli miyim?

akif52 (34) 8 yıl önce sordu

DriverPack Solution ile tarattım formatttan sonra bir sürü eski sürücü buldu.31 adet.ne yapmalıyım ? Güncelleyeyim mi ? Yükledikleri hep 2006 vs. DriverPack en güncellerini öneriyor.Yüklesem sorun çıkarmı ? Daha yeni formatladım sorun çıkarmak istemiyorum.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Format sonrası sürücü güncelleme olmazsa olmazlardandır.

Bilgisayarınızdan tam performans almak istiyorsanız sürücüleri mutlaka güncelleyin.

Aksi takdirde bilgisayarınızı tam verimli kullanamazsınız. Aklınızda olsun, format sonrası mutlaka şu iki işlemi yapın:

  • Önce sürücüleri güncelleyin
  • Sonra Windows güncelleştirmelerini yükleyin.

Bu işlemler hem performansı hem de bilgisayar güvenliğini sağlayacaktır.