"Survey" veya "Human Verification" doğrulamaları nasıl geçilir?

yardimdestek (1) 7 yıl önce sordu

Çoğu siteden dosya yada program indirirken survey yani insan doğrulaması istiyor birçok yol denedim fakat aşamadım.Nasıl aşabilirim?

Toplam 2 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

UltraSurf Yükleyin O kaldıracaktır. Ayrıntıları aşadan öğrenebilirsiniz! UltraSurf İndir Tıkla Site ve Güvenlidir. Aynı Şekilde Uygulamada.

UltraSurf Yükleyip Kuruyoruz.
Surveyli siteyi açmdan önce programı açıyoruz.
Otomatik değiştiriyor zaten.
sonra sitemize giriyoruz. Download tuşu hangisiyse basıyoruz.
Karşınıza 5-6 tane yazı gelcek bunlara sırasıyla tıklayın.
Bunlardan birtanesi hariç hepsi aynıdır.
Anket gibi olan var ona girin. biyere kadar gelin dosyayı indirecektir.
Her zaman indirmeyebilir.

flmbynt (1) 6 yıl önce cevapladı

kişisel bilgilerimi isteyen sayfalara yönlendiriyor ne yapmalıyım acaba ?

temmuz2004 6 yıl önce

@flmbynt muhtemelen reklamdir sakın girmeyin

temmuz2004 6 yıl önce

@flmbynt siteyi tekrar açıp tekrar indirmeyi deneyin

omercik 6 yıl önce

Bu o girmeye çalıştığın siteyle alakalı bir durum. Seninle alakalı kişisel bilgileri isteyen sitelere güvenme.