svchost sorunu

alexsmile (1) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar görev yöneticisinde 12 tane svchost var oyun oynarken %100 oluyo sadece arada kasıntılar oluyo sizce virüsmüdür

windowsta aradığımda yaklaşık 4 tane cıkıyo 2 tanesi system 32 de 2 tanesi winsxs de sizce winsxsdekiler virüsmüdür

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

svchost windows.un orjinal aygıtları bilgisayarın çalışma durumuna göre çalışıyor virüs değildir.

ısınma sebepleri gereksiz çalışan exe dosyalarını kapatın virüs taraması yapın burdan indirin

alexsmile (1) 7 yıl önce cevapladı

virüs değilse neden cpu %100 oluyo

candan 7 yıl önce

ısınma sebepleri gereksiz çalışan exe leri kapatın virüs taraması yapın

candan 7 yıl önce

cevabı ek yaptım bakarsanız