Swarda ardakaşlık isteği nasıl geri alınır?

kullanici51367 (1) 8 yıl önce sordu

Swarmdan arkadaşlık yolladığım kişiyi otomatik olarak foursquarede takip etmeye başladım fakat swarmda arkadaşlarım arasında bu kişi hala yok. Sanırım isteği kabul etmedi yada beklemede bilmiyorum. Arkadaşlık isteğini iptal etmek için kişiyi swarmda arayıp profilinden geri çekmek istiyorum fakat arama sonuçlarında bu kişinin profili çıkmıyor artık. Nasıl iptal edebilirim acaba?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba

Aşağıdaki konunun size yardımcı olacağını düşünüyorum.

Swarm arkadaş ekleme iptali nasıl yapılır?

kullanici51367 8 yıl önce

okudum yazıyı fakat swarm üzerinde arayınca artık istek yolladığım kişinin profili çıkmıyor artık ve bende beklemede de görünmüyor. Foursquarede takip ediyorum ama swarmda arkadaş listemede eklenmemiş nasıl geri alacam?

ismailsarp 8 yıl önce

Bende tam olarak bilmiyorum ama şöyle bir şey söyleyebilirim size.Eğer Swarm takib isteiğiniz kişiyi otomatik olarak Foursquare de eklenmişse, sizde foursquareden takibi bırakın.Bu şekilde isteği de geri çekmiş olabilirsiniz. Ayrıca şöyle bir durumda var siz istek gönderdiniz kişi hâlâ da isteğinize cevap vermemiş de olabilir.Bunu görmüş olsada cevap vermemiş olabilir.