Swarm şifre hatırlatma maili gelmiyor

alidemir (-1) 9 yıl önce sordu

iyi günler ''swarm'' kullanıcısıyım şifremi unuttum şifremi unuttum yapıyorum e-posta istiyor ''yazıyorum onay bekleniyor diyor ama e-postama bişey gelmiyor'' bunun hakkında yardımcı olur musunz ?

cemkara 9 yıl önce

Soru sormadan önce uzmanim.net'te nasıl soru sorulmalı lütfen okuyun.

murat 9 yıl önce

Soru düzenlenmiştir.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Swarm parolasını sıfırlamak için  Swarm parolası sıfırlama linkini dener misiniz?

Tamam! Az önce sana şifreni değiştirmek için kullanabileceğin bir bağlantıyı e-posta ile gönderdik.

şeklinde uyarı aldığınızda email adresinizi kontrol etmelisiniz.