System.Net.WebException: 'Temel alınan bağlantı kapatıldı: SSL/TLS güvenli kanalı içi güven ilişkisi kurulamadı.' Hatası

counkitee (1) 5 yıl önce sordu

Merhabalar, ben c# da kodlama yaparken bir api yani hazır bir kodlama kullanıyordum oyun için programı oyunla bağdaştırmak için kullandığım komutta bağdaştır tuşuna bastıktan sonra System.Net.WebException: 'Temel alınan bağlantı kapatıldı: SSL/TLS güvenli kanalı içi güven ilişkisi kurulamadı.' hatası alıyorum.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Programcılıktan, programlama dillerinden falan anlamam. Oyunlardanda aynı şekilde.. Fakat probleminin internet bağlantın için bir yabancı DNS ataması ile veya VPN kullanılarak aşılabileceğini düşünüyorum. Bir dene istersen.

Benzer bir konu alt linkte:

Temel alınan bağlanti kapatıldı SSL/TLS Güvenli kanalı içi güven ilişkisi kurulamadi (tıkla)

Ve;

Uzmanim.net vpn konuları için buraya tıkla.