System volume information virüs mü?

beyzadegirmenci (1) 5 yıl önce sordu

Usb belleğimde oluşuyor ve silemiyorum. Virüs olabilir mi?

omercik 5 yıl önce

Bu konuyla alakalı @temmuz @murat @alattin @hakan @ismailsarp hocalarım size en iyi şekilde yardımcı olacaktır :)

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

System Volume Information klasörü, Sistem Geri Yükleme aracının bilgilerini ve geri yükleme noktalarını saklamak için kullandığı gizli bir sistem klasörüdür. Bilgisayardaki her bölümde bir System Volume Information klasörü vardır.

Sistem Geri Yüklemeyi kapalı hale getirirsen bu klasör boş olur (yer kaplamaz). Silinemeyen bu klasörlerin hiç görünmemesi içinde gizli dosyaları / öğeleri "gizli (görünmez)" hale getirmelisin.

Sistem Geri Yükleme nedir, bu araca nasıl ulaşılır? (tıkla)

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

System Volume Information klasörü bir sistem klasörüdür. System Volume Information virüs değildir. System Volume Information klasörünü silmemelisin.

System Volume Information hakkında daha fazla bilgi almak istersen:

System volume information nedir, ne işe yarar?