Tablet ekranı 'açılmıyor..'

ozgurlol (268) 4 yıl önce sordu

Merhaba,

Bugün Tableti , uyku moduna aldım. geri açmaya çalıştığımda sadece karanlıkta görebileceğim gri bir ekran beliriyor. Ne yapsam çözemedim, içerisinde benim için çok önemli veriler var.

Yapabileceğim birşeyler var mıdır?

Teşekkürler.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Tabletini bir teknik servise götürmende fayda var

ozgurlol 4 yıl önce

@darkcrak Açılmayan birşeye bunu yapmam mümkün değil?

darkcrak 4 yıl önce

@ozgurlol güncelledim yorumu

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Uzunca bir süre açma / kapatma düğmesine basılı tut. Bak bakalım grilik gidiyor mu? Belki uyku modundan çıkamıyordur. Bu şekilde kapatmayı deneyebilirsin.  Grilik giderse bu sefer tekrar açma kapama düğmesi ile açmayı dene.

Sonuç alamazsan servise gitmesi gerekecektir.