Tablet Güvenli mod Nasıl geçer?

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Nasıl Geçer Güvenli Mod?

Nasıl geçirebilirim?

Toplam 2 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Bu Sorun Arkadaşlar Şarz Dan Veya Tabletininizin Hiç Kapanmamasından Kaynaklı Olabilir

Bunun Çözümü İçin Tableti Kapatıp Geri açın

ve Sorun Çözülmüştür

hakan 7 yıl önce

Çözümlerinizi daha uzun cümleler ile detaylı ve anlaşılır bir biçimde paylaşmalısınız. Çözümleriniz açıklayıcı ve anlaşılır değil.

sametcelik (6) 7 yıl önce cevapladı

Tableti kapatma/uyku tuşuna uzunca bas. Ardından ekrana çıkan kapat tuşuna basılı tut. Sana ''Güvenli modda başlatılsınmı?'' diye bir soru soracak evet de ve tabletin yeniden başlamasını bekle.