Tablet için en iyi antivirüs programı hangisi?

safadam (-84) 7 yıl önce sordu

Tblet için en iyi antivirüs programı hangisi? Tablet için bende 360 Security var daha iyi bir antivirüs var mı?

Toplam 4 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Dr.Web Mobile Security pek bilinmez ama olduça başarılıdır. Rus kökenli bir şirketin ürünü. Özellikle az bilinen virüsleri tespit etmekte oldukça başarılı

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Android tablet için Emsisoft Mobile Security deneyebilirsin. Oldukça hafif, sistemi yormayan, pil tüketimi çok az bir uygulamadır.

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Ben Avast kullanıyorum. Beğendiğim için ücretli sürümünüde aldım (telefonum Note 4).

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

ESET Mobile Security ya da Norton Security and Antivirus önerebilirim. Avira da olabilir.