Tablet için yormayan lisansız Antivirüs önerileri

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Daha öncede cleanmaster ve cleanmaster lite denmşşti ama bazı video yorumlarında clean master gizli virüs oldugu söyleniyor?

Sizce hangi lrlgramı kurayım 360security lite kurdum suanlık

nvidiagtx 6 yıl önce

valla kim diyor onu ? ben 1 yıldır Clean Master kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı ?

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx clean master mı clran master lite mi kullanayim sizce?

nvidiagtx 6 yıl önce

Bence kullan derim bi sıkıntı çıksaydı bende çıkardı

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba:

360 Secyrity-Antivirüs kullanma derim Abim kullanıyordu telefonda 28 GB boş yer vardı programı yükleyince 22 GB oldu. sana şunları öneriyorum:

Not : Play Store'a Baktım fakat en az 1 veya 2 kişi olumsuz yönde cevaplamış bu antivirüsleri:

Avira Antivirus Security: Ben Diğer bilgisayarımdada kullanıyorum başarılı bir program.

MalwareBytes Antivirüs:

Mobile Security & Antivirüs

Not : Bu uygulamaların hepsinde UYGULAMA İÇİ SATIN ALMA vardır kullanırken yanlış yerlere tıklamayın.

temmuz2004 6 yıl önce

Hangi clean master'ı yükliyim krdş? @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

2 sinide

nvidiagtx 6 yıl önce

Biri Ram Temizliyor ve antivirüs

nvidiagtx 6 yıl önce

Diğeri tamamen küçük çaplı bir uygulama çöpleri temizliyor, gereksiz dosyaları siliyor

nvidiagtx 6 yıl önce

bu arada bu 3 ü en iyi programlar aralarında Malware Bytes Bilgisayardada var Avira Bilgisayardada var