tablet sifremi unuttum

kullanici865060 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba benim tabletim su okulda dagitilan tabletten sifremi unuttum ve okuldaki bilgisayar hocasina goturmekten korkuyorum agresif bi hocadir kendisi de neyse general mobile e-tab4 nasil acabilirim? Simdiden tesekkurler

Toplam 4 cevap

blackheaven (728) 9 yıl önce cevapladı

Geçmiş olsun öncelikle . tabletinin şifresini hoca biliyorsa bence hocana söyle derim . diğer türlü tabletine reset atmak zorundayız içindeki tüm veriler sıfırlanır .

kenanftl (98) 9 yıl önce cevapladı

https://www.youtube.com/watch?v=iED6-LCSO6o Olmadı reset atarsın ama BLACKHEAVEN 'in de dediği gibi hocana söylersin.

erkankarabiber (1) 9 yıl önce cevapladı

Reset yolu gözükmüş size başka bir çözümü yok diye biliyorum ...

keloglu (16) 9 yıl önce cevapladı

Hocana gidersen beklediğinden kısa bir zamanda şifreni sıfırlayıp sana verecektir, reset de çekmemiş olursun