tablet şifresini unuttum

mevokaya (1) 9 yıl önce sordu

tablet şifresi unuttum nasıl açabilirim tablet modeli hometech IDEAL TAB9  şifreyi yazı şeklinde koydum desen flan değil yardımınızı bekliyorum..

Toplam 2 cevap

laboustasarim (693) 9 yıl önce cevapladı

merhaba maalesef şifrenizi unuttugunuzda cihaza format atmanız gerekecektir yani fabrika ayarlarına getireceksiniz lakin içindeki tüm bilgiler gidecktir resim,uygulama vs, eğer hafıza kartı var ise cıkarınız en azından ondaki bilgiler gitmez.

fabrika ayarlarına dönme:

Tabletinizi kapatın, (Emin olmak için açma kapama tuşuna yaklaşık 10sn basılı tutun)

Power Tuşuna Ve Vol + Tuşuna Yaklaşık 5 Saniye Basılı Tutunuz(Aynı anda basacaksınız)
            Tabletiniz Normal Açılıyormuş Gibi Açılırken Ekranınızın Ortasında  Yatık Android Robot Resmi  Çıkacaktır.

 1-) Power Tuşuna Basılı Tutarak Vol + Tuşuna Kısa Basınız.Cihaz Factory Mod Sayfasına Geçecektir.

Açılan Sayfada
2-)  VOLUM + - tuşları ile Wipe Data/Factory Reset menüsü üzerine gelin Power tuşuna bir kere kısa basarak işlemi onaylayın.

Açılan sayfada
       3-) VOLUM + - tuşları ile Yes -- Delete All User Data üzerine gelerek Power tuşuna kısa basınız.Cihaz kendini fabrika ayarlarına alacak ana menü ekranı gelecektir.

 Açılan Sayfada
4-) VOLUM + - tuşları ile reboot system now menüsü üzerine gelip Power tuşuna bir kere kısa basarak tableti yeniden başlatın

 Tabletiniz kapanarak tekrar açılacaktır cihazınız fabrika ayarlarına geri dönmüştür.
 Bu yapılan işlemlerden sonra yüklenen uygulamalar ve kişisel bilgiler silinecektir.Bu sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

sopapayo (1) 9 yıl önce cevapladı

DENEDİM İŞE YARADI TEŞEKKÜR EDERİM BİLADER................................