Tablet ve telefondan oyun nasıl yapılır?

malgibiolan (307) 5 yıl önce sordu

Android Cihazlardan Traffic Racer Tarzı Gibi Oyunlar Nasıl Yapabilirim ?

2D Veya 3D gibi

Bilgisayarım yok bu uüzden android üzerinden deneme yapmak istiyorum.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Tablet veya telefon bir geliştirme ortamı için yetersizdir. Bu sebepten böyle bir şey bulabileceğini (en azından ciddi anlamda) sanmıyorum.

Eğer sen oyun geliştirmek istiyorsan pc ya da mac kullanmalısın.

Pc üzerinden geliştirmek istersen Unity'i incelemeni öneririm. Kendisi oldukça popülerdir.