tablet yüzünden internet gidiyor

ltfnyrdm (3) 9 yıl önce sordu

Tablet ile kablosuz ağa bağlandığımda internetim kesiliyor ve diğer cihazlardan da internete giremiyorum.

Bu durum neden oluyor olabilir?

Toplam 1 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Kardeşim büyük bir ihtimal ile WPS/WPA İle ilgilidir.Aynı sorun bende de vardı.Yönetici firmayı arayıp müşteri hizmetleri ile görüş.Olmadı internetinin sarı bir kablosu olması lazım.Onu bilgisayarına bağla.Daha sonra sağ alttan :

Internet Erişimi > Internetinin adına tıkla(Sağ) > Özellikler ve daha sonra,

Güvenlik Türü : WPS2-Kişisel

Şifreleme Türü : AES

yaparsan sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

ahmetsamil 9 yıl önce

Sorunun çözüldüyse ne mutlu bana.Konu Kilit :)

ltfnyrdm 9 yıl önce

sana + oy atabilsem atıcam ama 1 güvenilirlik var kimse oy atmıyo güvenilirlik hep 1

ahmetsamil 9 yıl önce

Sağol yorumumdaki ✓ işaretine tıklarsan sorun çözülür :) :)