Tabletim 10 inç ama CPU-Z uygulamasında 7.9 inç gözüküyor

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Casper tabletim 10INCH büyük ekran , ama cpu - z uygulamasında 7 olarak gözüküyor

Nasıl düzeltirim? CPU-Z ye mail atsam düzeltirlermi?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

10 inç olan şey ekran boyutu mu yoksa tabletinin çerçeveleri de dahil olan toplam boyu mu? CPU-Z sana "screen size" yani sadece "ekran boyutu"nu söylemiş.

Tabletinin tam modeli neydi?

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho Casper VIA S10

omercik 5 yıl önce

Bir de AIDA64 uygulamasını indirip oradan bak bakalım. Bazen böyle yanlışlıklar olabiliyor ama bu öyle büyük bir problem değil. Senin tabletin gerçekten 10 inç. Orada 7.9 yazıyor diye gerçekten değişip 7.9 inçe dönüşmüyor merak etme. Panik yapmana gerek yok @ozgurlol

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho https://i.postimg.cc/DyP8hPHm/IMG-20181121-225116-780.jpg

omercik 5 yıl önce

AIDA64 doğru göstermiş. CPU-Z uygulamasında belli ki bir yanlışlık var olabilir.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho CPU-z geliştiricisine mail atsam?

omercik 5 yıl önce

Olur atabilirsin