Tabletimde orta tuşa basınca Google açılmasını nasıl engellerim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Orta tuşa basınca google açılıyor sinirleniyorum nasıl kapatırım bu özelliği?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google uygulamasını devre dışı bırakırsan, artık ana ekran tuşuna basınca Google açılmaz.

Ayarlar > Uygulama yöneticisine girip Google'ı buluyorsun. Sonra "devre dışı bırak" seçeneğine tıklıyorsun. Bunu yapınca ana ekran tuşuna bastığında artık Google açılmayacaktır.