tabletimden ınstagrama giremiyorum

mevokaya (1) 9 yıl önce sordu

Tabletimden ınstagrama giremiyorum herşeyini dogru yazmama ragmen nedeni ne olabilir?? Modeli=ıdeal tab 9 Adroid sürümü= 4.2.2 lutfen yardimci olun cevapinizi bekliyorum..

alattin 9 yıl önce

hata mesajı var mı?

mevokaya 9 yıl önce

Hata mesaji şudur: Your version of ınstagram is out of date.please upgrade your app to log in to ınstagram

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

your version of instagram is out of date. please upgrade your app to log in to instagram

Hatasının anlamı tablette kullandığınız instagram programı eskimiş. Instagram kullanabilmek için yeni sürüm instagram yüklemelisiniz.

  1. Google Play (Play Store) 'e girin.
  2. instagram uygulamasını aratın.
  3. İnstagram'ı güncelleyin.

instagramı güncelledikten sonra sorun kalmayacaktır.