Tabletime arama ses arttırma - ses kısma seçeneği geldi

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Tabletime birden telefon arama seçeneği geldi :d

Bunu nasıl çözebilirim? Gereksiz yer kapliyor

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bu kendiliğinden gelmez. Sen fark etmemişsindir. Oradaki genişletme seçeneğine tıklayınca geliyor. Zaten sana bi zararı yok bunun. Android'in kendisinde var bu özellik.

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho normalde gözükmezdi şimdş gözükmeye başladı şimdş ses açma ya basınca orası etkileniyor normalde müzik simgeli yer olurdu şimdi daha kötü oldu :\

omercik 5 yıl önce

Ses ayarlarını bi kurcala bakalım orada bir şeyler varsa vardır. Yoksa da böyle kullanacaksın mecbur. Tabletine güncelleme geldi mi yenilerde? @ozgurlol

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho güncelleme hiç almadı :\

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho düzeldi :D

hakan 5 yıl önce

Ne yaptin da duzeldk @ozgurlol

omercik 5 yıl önce

İyi hayırlı olsun o zaman

ozgurlol 5 yıl önce

@hakan ayarlar > ses ve bildirim ayarlarına girince otomatikmen kayboldu