Tabletimi % kaç da sıfırlamalıyım?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

​​​​​merhaba system işlemş yanıt vermiyor hatası çıkıyor tablet açıldııgnda siyah ekran geliyor sonra yükleniyor ve şarj hızlı tükenmeye basladi

Sixce sıfırlayımmı birde herhangi bir şarj,seviyesinde edeblrmym?

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Şarj Seviyen %50 nin yukarısında olsun yeter

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Tesekkurler sorunumu çözer değilmi? @nvidiagtx

nvidiagtx 6 yıl önce

Bidk şarj hızlı tükeniyotsa %65 den yukarı ve Sistemi sıfırlaman ( Factory Reset ) yapmalısın başka çözüm yolu yok aynı sorun bendede vardı 🇹🇷

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx ara sıra oluyor deneyeceğim şimdi cigazım VIA s10 casper

nvidiagtx 6 yıl önce

Fabrika Ayarlarına Geri dönmeyi biliyormusun ?

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx evet ayarlardan neden ki?

nvidiagtx 6 yıl önce

Yok bilmyorsan yarıdmcı olacaktım da :)