Tabletimin şarj olunca ses çıkarmasini istiyorum

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Elimde bir ses dosyaso var bunu şarj dolunfca çıkarmasını istiyorm nasıl yaparim!?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Play Store'da senin için harika bir uygulama buldum. Power Notifier uygulamasını tabletine indiriyorsun, daha sonra herhangi bir bildirim sesini ayarlıyorsun. Şarja takmanda ve çıkarmanda o ayarladığın ses çıkıyor.

Power Notifier: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.powernotify&hl=tr

temmuz 6 yıl önce

Fakat şarja takınca-çıkarınca demiyordu herhalde @fakiradam, atanacak- çıkacak sesin şarj dolumu tamamlandı (%100 pil seviyesi) bildirimi olmasını istiyordu @farurhenho Eğer bu bildirim için atanamayacaksa söz konusu ses dosyası, boşu boşuna uğraşılmamalı.

omercik 6 yıl önce

Herhalde ses dosyası yalnızca şarja takınca ses çıkmasını sağlar. Ama alttaki uygulama şarj dolunca da ses çıkmasını sağlıyor olmalı. @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Fakir delikanlı bu saatte yatmıştır, yarın okulu var :)

temmuz 6 yıl önce

Öyleyse dediğim şekilde, denemesinde bir mahzur olmaz. Olmazsa bu hevesten vazgeçer ve uygulamayıda kaldırır @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Görünce denesin bakalım :)

ozgurlol 6 yıl önce

@temmuz @farurhenho çook tesekkurler abiler.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Yapamazsın.

ozgurlol 6 yıl önce

@temmuz neden bu kadar kısa bir cevap?

temmuz 6 yıl önce

Yapamazsının uzunu olmazda onun için. Eğer yapılabilecek ve senin yapabileceğin gibi olsaydı anlatırdım, uzun olurdu :) @fakiradam

omercik 6 yıl önce

Yapabilir :) @temmuz @fakiradam

temmuz 6 yıl önce

Bilmiyordum. Gerçi bu işi yapabilecek bir program olabileceğide aklıma gelmişti ama bu çok genç ve tecrübesiz (profilinde henüz 14 yaşında olduğunu belirtmiş) kullanıcıyı riskede sokmak istememiştim, o sebeple araştırmamıştım. Ama mademki sen tavsiyeler yapmış bazı yollar göstermişsin @farurhenho, bu durumda bahsettiğin uygulamayı deneyebilir. Olmazsa veya yapamazsa fazla zorlamadan vazgeçer, uygulamayıda kaldırır. Bak uzun uzun yazdım bu defa görüyorsun :) @fakiradam

ozgurlol 6 yıl önce

@temmuz tamam teşşekkür ederim.