Tabletin varsayılan wallpaper(duvar kağıdı) klasörüne resim Nasıl atablrm? Nasıl bulabılırım

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Galerime birkaç hd fotograf indirdim ve bunları tabletin duvar ksgıdı seçme bölümünde çıkmasını istiyorum.nasıl yapablrm? Klasörü nerede yer alıyor

Root gerektirirmi

Android 6.0 M

Toplam 2 cevap

0138adana (54) 6 yıl önce cevapladı

Ana Erkana Basılı Tut. Gelen Yerden Duvar Kağıdına Bas Ordan Resim Seç'e Bas. Ordan Galeri'yi Seç.

İndirdiğin Resim'i Seç Ve Ayarla Ye Ayarla De.

temmuz2004 6 yıl önce

@0138adana ama ben sisteminkileri de bulmak istiyorum yapamazmıyın?

temmuz2004 6 yıl önce

M, .

0138adana 6 yıl önce

@temmuz2004 Aynı Şekilde Ama Resim Seç Demeden Orda Gelen

0138adana 6 yıl önce

Resimler Sistemindir

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Tabletin rootlu mu? Rootluysa system dizininde media diye bir klasör var, oradaki wallpapers klasörüne istediğin duvar kağıdını atabilirsin.

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho wallpapers klasörü yok?

omercik 6 yıl önce

Play Store'dan ES Dosya Yöneticisini indirip ordan yap. @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho kendım düzelttim :) wallpaper saver sdlı uygulama ile.

omercik 6 yıl önce

Sevindim, hayırlı olsun @temmuz2004