Tabletin yazı tipini nasil değiştirebilirim?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar

Bazı tabletlerde yazılar  çok güzel oluyor böyle yamuk eğik gibi birşey tam anlatamsdım ama anlatamıyorum..

Neyse nasil değiştireblrm

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

iFont uygulamasıyla Android cihazındaki yazı tipini değiştirebilimen mümkün. Ben kullanmıştım, gayet iyidir. Deneyebilirsin.

iFont: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kapp.ifont&hl=tr

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho geri nasil alirim yani şimdi ki yazı tipini nasıl yedeklerim

omercik 6 yıl önce

Uygulamada "backup" ayarı vardı. @temmuz2004

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Ben Bilerekten Android Ayarlarının Kendisinde Öyle Birşey Yok.

Google Play Store'dan Tema Olarak Yapılıyor.

İstersen Play Store'dan Nasıl Yapacağnı Anlatırım.

usta09 (37) 6 yıl önce cevapladı

O Bahsettiğin Şey Samsung Marka Tablet ve Telefonlarda Olabiliyor Ayarlar Yazı Tipi'nden Yapabilirsin