tamindir'den dosya indirmek güvenli mi?

acemiadam (220) 5 yıl önce sordu

Tamindir sitesinden dosya indirmek güvenli mi? Bugün Hotspot indireyim dedim masaüstüne Brave diye bir şey geldi. indirdiğim şey dışında başka yine Download manager diye bir şey gelmiş çalışan programların olduğu yere. Ben sadece hotspot VPN indirmiştim

Toplam 3 cevap

ardahd (631) 5 yıl önce cevapladı

Tamindir sitesi güvenlidir gönül rahatlığıyla dosya indirebilirsiniz. Kurulum yaparken size Brave isimli programı kurmak istermisiniz gibi bir soru soruyor no thanks seçeneğini seçmediğiniz için yanında ek olarak kurulum yapmış :) Başka bir program kurarken de bu gibi ayrıntılara dikkat ederek kurarsanız ek program olmadan sadece istediğiniz programı kurmuş olursunuz.

ilkaybaki 5 yıl önce

"Yeklifi Yoksay"da yapabilir.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Tamindir güvenilir bir sitedir. Uzun zamandır oradan dosya indirmiyordum ama görünüşe göre Bundle yapmaya başlamışlar. Bu hoş olmamış. Bundle kurulum olayı pek hoş karşılanmaz.  Senin başına da bu gelmiş. İndirdiğin programın kurulum dosyasına başka programların kurulumlarını da eklemişler. Sen de dikkat etmeden kurulum yaptığın için bütün programları yüklemişsin.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Dosyaları indirirken/kurarken düzgün okursanız böyle bir şey olmazdı.