tangoda arkadaş ekleme

bysevdayeli (1) 10 yıl önce sordu

Merhabalar ben tangoyu telefonuma yeni yükledim fakat telefon rehberimdeki arkadaşlarımı göremiyorum iki defa sildim yükledim ve her defasında farklı mail ve facem üzerinden bağlandım yalnız arkadaslarımı ve telefon rehberimdeki arkadaslarımı göremiyorum otomatik olarak geldiğini sölüyorlar ama bana gelmiyor

Toplam 1 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

Otomatik olarak senkronize etmesi lazım. Ancak olmuyorsa telefonunuzun ayarlar ; kablosuz ve ağ ; mobil ağlar ; şebeke modu ; yalnızca GSM ye alın ve internete bağlanın otomatik olarak senkronize etcektir . Daha sonra Gsm/WCDMA(otomatik mod) geri döndürün. Telefonun çeşidine göre şebeke modu yeri değişebilir. Telefonunuz markasını verirseniz nerde olduğunu söyleyebilirim.