Tanımsız frekans hatasının çözümü nedir?

erdem1 (1) 1 yıl önce sordu

 Merhaba benim Bilgisayar windows yedi çözürlüğü yükselttiğim için  tanımsız frekans uyarısı verdi nasıl düzeltebilirim Yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Bu hatayı aldıktan sonra bir müddet beklersen ayarların eski haline zaten geliyor olmalı.

Seçtiğin frekans değeri ekran kartın / monitörün tarafından desteklenmiyor demektir.  Ekra kartı sürücün doğru yüklenmiş mi? Ekran kartı marka ve modelini belirtirsen sana Windows 7 için gerekli sürücü linkini yollayabilirim.