Tarayıcı Chrome hatası siteye ulaşılamıyor başka tarayıcıya girebiliyorum ama

kullanici580402 (1) 1 ay önce sordu

Windows 7 bilgisayarım google chrome tarayıcısına girdiğimde sayfalar açılmıyor daha sonra  internet bağlantısını sınıırlıyor başka tarayıcıda sorunSuz giriyorum napıcağımı bilmiyorum

Toplam 2 cevap

kullanici580402 (1) 1 ay önce cevapladı

Lütfen yardım edin sildim tekrar yükledim ama olmuyor

murat (12517) 1 ay önce cevapladı

Windows 7 eski bir sistem. Slimjet gibi bir tarayıcı deneyebilirsin. Yine Waterfox deneyebilirsin.

Windows 7 nin mevcut tüm güncellemelerinin yüklendiğinden emin ol. Bir sürü saçma sapan hatası var windows 7'nin en azından destek kesilene kadar olan güncellemelerin yüklü olduğundan emin olmalısın.