tarayıcı sorunu

nuri92 (32) 6 yıl önce sordu

arkadaşlar ben google chrome kullanıyorum ingilizce yabancı çevirisi var sayfa girince türkçe çeviriyor yeni opare gectim yabanci site girince çeviri çalışmıyor otomatik

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Opera'ya Translate adlı eklentiyi kurarak bu işi rahatlıkla halledebilirsiniz. Opera içindeyken aşağıda verdiğim linke gidin ve "Opera'ya ekle" deyin. Biraz bekledikten sonra eklentinin sayfasında "Yüklü" yazınca yükleme tamamlanmış demektir. Şimdi dili Türkçe olmayan bir web sayfasına gittiğinizde sayfanın üst kısmında Türkçe'ye çevrilmesi için size önerecek.

Translate eklentisi

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Opera'da bildiğim kadarı ile böyle bir özellik yok. O yüzden olmamıştır.

nuri92 6 yıl önce

var ama açiılmıyor dediğiniz gibi de olabilirr opera nın vpn özelliği var yabancı site girince türkçe çevirmesi istiyorum