Tarayıcı virüslerinden nasıl kurtulurum?

cansin (3) 8 yıl önce sordu

Sitenizdeki çözümlerin çoğunu uygulamama rağmen portal sepeti denilen illetten ve ona benzer reklam sayfaları ve google custom search'ten kurtulamadım. Üstüne bir de Google Chrome'u yükleyemiyorum, internetimde yavaşlamış durumda. Bu konuda bilgili, güvenilr biri varsa Team Viewer üzerinden yardımcı olabilirse çok sevinirim.

temmuz 8 yıl önce

Güvenilir olmayan biri sana kendisinin güvenilir biri olduğunu söylerse ne olacak? Bunun doğru veya yalan/yanlış olduğunu nasıl bileceksin? :)) Sana açtığın bu konu altındaki mesajım ile ilgili çokça link veriyorum (Bunları kendin araştırmalıydın ya, neyse). Bunları dikkatli okursan problemlerini kendin düzeltebileceksin, göreceksin. Kolay gelsin.

Toplam 4 cevap

forjest (101) 8 yıl önce cevapladı

ADVANCEDSYSTEMCARE'i kurun sisteminizi tam olarak taratın,programın menüsünde yer alan hatta beraber kurulan IOBit uninstaller / Program kaldırma,toolbar ve benzer inatçı popup ve barları tamamen kalıntısı şekilde sisteminizden kaldıracaktır.Uygulama Multilanguage + Türkçe dilindedir.

Özellikleri: Sistem bakım,onarım,diskbirleştirme,giriş sayfası değiştiricileri engelleme,internet üzerinden eklenmeye çalışan arka plan toolbar eklentilerini sistemden uzaklaştırmak vs.

İndirmelinki: Advanced SystemCare  40MB Platform: Windows10/8.1/8/7/Vista (x86x64Bit)

Bu arada yeni üye oldum güzel siteymiş.Kolay gelsin :)

forjest 8 yıl önce

AlternatifLink: http://bit.ly/1XRwk43

cansin 8 yıl önce

Teşekkürler, şimdi deniyorum :)

adana01 (1) 8 yıl önce cevapladı

malwarebytes programını öneririm reklamları siliyor.

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

portal sepeti en inatcı virüsler katagorinde virüs programları tek başına yeterli değil kaldırmak için

yerleşik virüsler içinhttp://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html

tarayıcı virüsleri için http://www.gezginler.net/indir/hitmanpro.html

bu programlarla bir tarama yapın silinmese yazın  yine yardımcı oluruz