Tarayıcıda Kapatılan Sekmeleri Geri Getirme Yöntemi

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce sordu

Tarayıcılarda yanlışlıkla kapattığımız sekmleri geri nasıl getirebiliriz ?

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

 Tarayıcılarda yanlışlıkla kapattığımız sekmleri geri getirmek için 2 yöntem vardır ;

yöntem 1

Tarayıcı üzerinde Başlık Çubuğuna ( sekmelerin sıralandığı kısım ) Sağ Tık yapıp " Kapatılan Sekmeyi Yeniden Aç " tıklayarak geri getirebiliriz.

yöntem 2

Geri getirme işlemini " Klavye Kısayol Tuşları " ile yapabiliriz.

" Ctrl + Shift + T " tuşları ile " Kapatılan Sekmeyi Geri Getirebiliriz "