Tarayıcım IDM ile indirmiyor, dosyaları IDM ile nasıl indirebilirim?

deathswat (17) 8 yıl önce sordu

https://userscloud.com/m8whbie5nm99

Arkadaşlar PC'ye format attım Office'i yenıden kuracam normal indirme cok uzun sürüyor. IDM yüklü ondan indirmek istiyorum ama olmuyor. Direk normal olarak iniyor. İndirmek istediğim link yukarda yazıyor.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

sizin IMD hiç bir sorun yok bazı siteler tarayıcı üzerinden indiriyor linki denedim bendede IMD var tarayıcı üzerinden indiriyor