Tarayıcıma sanırım reklam virüsü bulaştı

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Artık tarayıcımda hiçbirşey yapamıyorum adw cleaner ile bi tarama yapıyım dedim ama programı indiremiyorum bile tarayıcıyı çok kastırıyor sanırım Powered by Daugava virüsün adı

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bu virüsü temizlemek için internetten program indrimeden temizlemeniz zor görünüyor diğer yolu deneyin

sistem geri yükletme yapın bilgisayarınızı yakın bir tarihe alın

taha17 7 yıl önce

adw cleaner programının setupunu başka pc ye yükleyip flash belleğe attım ordan da kendi pc me yükledim adw cleaner ile tarama yaptıktan sonra sorun düzeldi sağolun :)

hakan 7 yıl önce

@taha17 bunu cevap olarak kendi soruna yazabilirsin, sonrada cevap olarak kabul et simgesini tıklamalısın.

edogan (3) 7 yıl önce cevapladı

Chrome Web Mağazasından AdBlock Eklentisini Yüklersen Her Türlü Reklamı Engelleyecektir.

Sorunun Çözülmüştür Umarım...

misty 7 yıl önce

"AdBlock" film sitelerindeki reklamları vb. engellemiyor artık. "Adguard Reklam Engelleyici" öneririm.

taha17 (91) 7 yıl önce cevapladı

adw cleaner programının setupunu başka pc ye yükleyip flash belleğe attım ordan da kendi pc me yükledim adw cleaner ile tarama yaptıktan sonra sorun düzeldi :)